Üçyıldız Mobilya olarak ofis mobilyaları alanında 30 yılı aşkın deneyimimizi çevrimiçi mağazamız ile tüm Türkiye'ye taşıyoruz.

Ofis, okul, cafe, otel, bahçe ve ev mobilyaları alanında birçok mağazaya ve çevrimiçi satış kanalına sahip Üçyıldız Mobilya markası yaşam alanınıza tarz katacak çözümler için sizlerle.

 

Biz Kimiz?

1988 yılında Trabzon'da kurulan Üçyıldız Mobilya ofis mobilyaları alanında edindiği tecrübeyi farklı mobilya alanlarına da yansıtarak büyüyen ve bulunduğu bölgede birçok mağazaya sahip bir firma olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Perakende, toptan ve proje bazlı satış alanlarında uzman ekibi ile Üçyıldız Mobilya, mimari teknik çizim desteği, projelendirme ve yüz yüze satış destek hizmetleri ile alanında çok yönlü çözüm sağlamaktadır.

 

Üçyıldız Online Satış

Üçyıldız markası ile çevrimiçi satış alanında birçok yerel ve uluslararası firmaya ait ürünleri tek bir çatı altında toplayarak ofisten bahçeye, evden okula mobilyaya dair tüm ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında bulabileceğiniz bir platform geliştirdik!

"Önce müşteri" anlayışı ile satın alma sürecinin başlangıcından son anına kadar devam eden bütüncül bir müşteri memnuniyeti sistemini sizler için tasarladık.

Mobilya sektöründe gerek son trendleri takip eden tasarımlar gerekse geleneksel modelleri bir araya getirerek her kesimden kitleye hitap eden yapı oluşturduk.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR