Kargo Hizmeti

İnternet sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerin kargo hizmeti, siparişin büyüklüğü ve teslimatın yapılacağı ile bağlı olarak firmamız tarafından teslimat, nakliye/kargo firması aracılığıyla teslimat, tedarikçi firma aracılığıyla teslimat gibi farklı yöntemler ile gerçekleştirilmektedir.

Trabzon ve çevre illerden gelen siparişlerde Üçyıldız Mobilya olarak firmamız kendi araçları ile teslimat hizmeti vermektedir. Teslimat, nakliye araçlarının uygunluk durumuna göre en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Firmamız, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adresteki daire kapısına kadar teslim etmektedir.

Trabzon ve çevre iller dışında Tüm Türkiye’den gelen siparişlerde gönderim şekli teslimat noktasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Nakliye firması aracılığıyla yapılan teslimatlarda ürünler anlaşmalı nakliye firmaları aracılığıyla tarafınıza gönderilmektedir. Teslimat, nakliye araçlarının uygunluk ve rota yoğunluğu durumuna göre en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Anlaşmalı nakliye firması, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adresteki bina önüne kadar teslim etmektedir.

Nakliye firması dışında tüm Türkiye adresli teslimatlar Aras Kargo firması aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adresteki daire kapısına kadar teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz firmamıza iade edilir.

Nakliye ve kargo şirketi dışında tüm Türkiye adresli teslimatlar tedarikçi firma aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Teslimat, tedarikçi firma araçlarının uygunluk ve rota yoğunluğu durumuna göre en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Tedarikçi firma tarafından yapılan gönderimlerde, satın aldığınız ürünler sevk irsaliyesi ile belirttiğiniz adresteki daire kapısına kadar teslim etmektedir.

Firmamızın adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine ya da belirttiği adrese gönderilmektedir. Sipariş belirtilen ikinci adrese ya dakargo şubesine geldiğinde, alıcı haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi ikinci adresten/kargo şubesinden alması gerekmektedir. Türkiye genelinde adalara teslimatlar ise kargo ve nakliye firmalarının geçerli kısıtlamaları çerçevesinde yapılabilmektedir.

Tüm gönderim türleri öncesinde arama, SMS, elektronik mesaj ya da posta yollarından bir ya da birkaçı aracılığıyla tarafınıza bilgi verilmektedir.

 

 

Kargo Ücreti

Firmamız aracılığıyla Trabzon içi tüm siparişlerde ücretsiz gönderim hizmeti sağlanmaktadır. Trabzon dışında tüm iller için Kademeli Gönderi Ücreti* tarifesi uygulanmaktadır.

Detaylı gönderim ücreti bilgisi aşağıdaki tabloda görüldüğü gibidir:

Sipariş Tutarı

Gönderim Ücreti

Tüm Türkiye

Trabzon

0 – 500 TL

199 TL

Ücretsiz

500 – 1000 TL

299 TL

1000 – 2500 TL

499 TL

2500 – 5000 TL

699 TL

5000 TL üzeri

Ücretsiz

*: Kademeli Gönderim Ücreti tarifesi gönderim yapılacak il ve mevcut sipariş sepet tutarınıza göre değişiklik göstermektedir. Yukarıda yer alan tabloda toplam sepet tutarına karşılık gelen gönderim ücretini görebilirsiniz.

 

 

Tedarik Süreci

Satın almış olduğunuz ürünler eğer stoklarımızda mevcut ise doğrudan adresinize teslim edilmek üzere işleme alınmaktadır. Firma stoklarımızda bulunmayan siparişlerde tedarikçi stoklarından doğrudan gönderim hizmeti sağlanmaktadır.

Stoklarımızda bulunmayan, alıcı tarafından özel olarak oluşturulan varyasyonlu siparişler ortalama 7-15 iş günü aralığında üretilerek tarafınıza gönderilmektedir.

Siparişi oluşturulan renk ve ebatta ürün üretimi gerçekleştirilemiyor ise alıcı ile iletişime geçilerek alternatif renk/ebat seçeneği ya da tedarik sonrası üretim ile gönderim alternatifleri sunulmaktadır. Alıcı sunulan alternatiflerden hiçbirini kabul etmez ise sipariş iptali gerçekleştirilmektedir.

 

 

Kurulum Hizmeti

Kurulum hizmeti Trabzon ve çevre illerde ekstra ücrete tabii olarak verilmektedir. Kurulum hizmeti almak için 444 35 91 numaralı müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ile birlikte gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlar gönderilmektedir.

 

 

Sipariş Takibi

Ürünler kargo/nakliye firmasına teslim edildiğinde arama, SMS, elektronik mesaj ya da posta yollarından bir ya da birkaçı aracılığıyla tarafınıza bilgi verilmektedir. Ek olarak, kargo firmaları tarafından teslimat tarihi öncesinde SMS veya telefon yolu ile bilgi verilmektedir.

Siparişinizin güncel durumunu Siparişlerim sayfasından veya 444 35 91 no'lu telefon numarasından bilgi alarak takip edebilirsiniz. Ayrıca kargo takip numaranız ile ilgili kargo firmasının web sitesinden kargonuzu takip edebilirsiniz.

 

 

Önemli Bilgilendirme

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve mutlaka Hesabım – Destek Taleplerim formunu kullanarak veya 444 35 91 no'lu telefon numarasını arayarak bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR